! Zpráva od: Renzotom
Připojte se na naše fórum, naleznete zde plno zajímavých věcí, i když je ještě ve fázi tvorby.... Stačí se však podívat do sekce Návštěvníci výše v menu.

Huzuni - balíček cheatů

Zde můžete představovat různé cheaty, nemusí být nutně Vaše.

Autor tématu
Pokr
Příspěvků v tématu: 2
Sex: man
Games: Majnkráft
Věk: 15

Huzuni - balíček cheatů

Příspěvek od Pokr » 26 (úte) pro 2017 21:41

Huzuni je asi můj nejoblíbenější balíček cheatů, či jak to nazvat. Používal jsem ho celý verze 1.7 a 1.8, poté přestal být vyvíjen. Teď se očividně vrátil, avšak k jeho instalaci je nově vyžadován Forge. Obsahuje opravdu spoustu cheatů, od těch základních, jako je Kill aura, xray, nuker, nebo fly, po ty méně známé, jako třeba Retard :D

Kill aura
Kill aura je cheat, který za vás automaticky hituje ostatní hráče / moby podle vaší volby. Můžete si také navolit rychlost hitování a maximální vzdálenost.

Nuker
Nuker za vás automaticky těží bloky podle vaší volby, můžete si také navolit rychlost těžení a další věci.

Flight
Flight je cheat, který, jak název napovídá, dovoluje hráčí létat.

Xray
Pomocí Xraye vidíte ve světě volby podle vaší volby. Obzvlášť vhodné pro těžení diamantů.

Anti Knockback
Vypíná knockback způsobovaný vnějšími vlivy.

Chest ESP
To samé jako Xray, ale jen na bedny. Super věc na survival games.

Je jich ještě spousta, ale další prozkoumávání nechám na vás. Od doby kdy jsem hrál minecraft se hodně věcí změnilo, takže už nestačí si pouze stáhnout huzuni jako novou verzi, potřebujete i forge. Stahujte pouze z této stránky, ostatní nejsou oficiální a jsou na nich rozbité verze: Odkaz na stránku ke stažení. Najdete tam i odkaz na stažení forge.

Podrobný návod jak dostat huzuni do Minecraftu

Na závěr bych chtěl říct, že používání cheatů na serverech je většinou zakázáno, až na servery, které jsou pouze pro cheatery, ale tam si moc nezahrajete :D Ozkoušet si je můžete v singleplayeru, tam vám nic nehrozí. Pokud se naučíte je používat, tak vás ani nikdo neodhalí, stačí si nastavit zorné pole pro kill auru, fly používat pouze přerušovaně, a celkově používat cheaty jen když se nikdo nekouká :D Hodně štěstí a cheatování zdar! 8-)

Obrázek

Senior Minecrafťák, programátor (dokážu i jiný věci než kalkulačku v konzoli, přísahám :D) a dlouholetý pomocník při tvorbě Volgeopu :lol:

Odkaz:
BBcode:
HTML:
Skrýt odkazy příspěvku
Zobrazit odkazy příspěvku

Rettox
Příspěvků v tématu: 1
Games: Minecraft
Věk: 18

Re: Huzuni - balíček cheatů

Příspěvek od Rettox » 04 (čtv) led 2018 13:01

Obecně to nepodporuji, odsuzuji a chraň tě bůh, abych tě nepotkal! :D
Jsem Kritický vůči všemu a všem, zvykej si ;).
Server na kterém pracuji: Golden Legacy (vše anglicky, cíleno pro zahraniční, ale i domácí hosty)
Hosting: Multimine.cz

Odkaz:
BBcode:
HTML:
Skrýt odkazy příspěvku

Autor tématu
Pokr
Příspěvků v tématu: 2
Games: Majnkráft
Věk: 15

Re: Huzuni - balíček cheatů

Příspěvek od Pokr » 04 (čtv) led 2018 13:06

Věř mi, že kdybys mě potkal, tak si toho ani nevšimneš :D Berme to tak, že jsem nikdy nic takovýho nepoužil, prostě jakoby nic :D
Senior Minecrafťák, programátor (dokážu i jiný věci než kalkulačku v konzoli, přísahám :D) a dlouholetý pomocník při tvorbě Volgeopu :lol:

Odkaz:
BBcode:
HTML:
Skrýt odkazy příspěvku

Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Představení cheatů“