Způsoby těžení

Různé tipy a návody na hledání určitých surovin...
Uživatelský avatar

Autor tématu
Pokr
Příspěvků v tématu: 1
Příspěvky: 82
Registrován: 25 (pon) pro 2017 09:19
Sex: man
Games: Majnkráft
Věk: 15

Způsoby těžení

#1

Příspěvek od Pokr » 01 (pon) led 2018 17:03

Napadají mě 3 základní těžící způsoby.

Prolézání jeskyní
Ten první je klasické prolézání jeskyní. Asi nejefektivnější pro hledání uhlí, železa a dalších věcí generujících se ne moc hluboko.

Obrázek



Branchmine
Dalším způsobem je tzv. branchmine. Jde o kopání dva bloky vysokého a 1 blok širokého tunelu na úrovni Y=11. Proč zrovna na Y=11? Přesně pod touto úrovní se totiž generuje většina lávových jezer, takže nás při těžení nebudou otravovat tím, že by na nás vytékala láva. Také se na této úrovni nachází nejvíce diamantů. Mohlo by se to zdát jako nejefektivnější způsob, ale nemusí tomu tak vždy být. Pro hledání uhlí a železa je (podle mě) efektivnější použít první metodu nebo následující třetí.

https://www.youtube.com/watch?v=zJ8w_0Ijd0Q


X-ray
Máme-li možnost použít cheaty, což už je pro nás samozřejmě hračka, díky návodům nacházejícím se zde na fóru, tak můžeme použít X-ray. Díky tomuto cheatu budete hledat orečka podle výběru nejrychleji jak to jen jde. Ideální pro hledání diamantů. Stačí 10 minut kopání a máte full diamond. Jak dostat cheaty do Minecraftu se dozvíte zde.

Obrázek



A jaký způsob používáte vy? ;)


Senior Minecrafťák, programátor (dokážu i jiný věci než kalkulačku v konzoli, přísahám :D) a dlouholetý pomocník při tvorbě Volgeopu :lol:

Odkaz:
BBcode:
HTML:
Skrýt odkazy příspěvku
Zobrazit odkazy příspěvku

Zpět na „Tipy a návody“