Co dělat na fóru?

Tipy a návody na věci ohledně fóra.
Uživatelský avatar

Autor tématu
Renzotom
Site Admin
Příspěvků v tématu: 1
Příspěvky: 116
Registrován: 23 (sob) pro 2017 21:56

Co dělat na fóru?

#1

Příspěvek od Renzotom » 10 (stř) led 2018 17:07

Mnozí lidé se ptají, co na takovém fóru dělat. Kvůli tomu zde máme takový tip, co dělat na fórum. Co byste tak teda mohli dělat? Je plno věcí.... My si je popíšeme a potom sami poznáte, co by Vás tak bavilo.

Psaní odpovědí (příspěvků, komentářů)
Rádi se vyjadřujete k věcem, máte svůj, obohacující názor? Umíte lidem říci, co máte na mysli, aby to pochopili i oni? Pak je tato aktivita přesně pro Vás! Je úplně jednoduché napsat příspěvek, stejně tak jako téma. 

K čemu se vyjadřovat?
Záleží, co Vás na MC baví. Uvedeme si zde pár kategorií, ke kterým se můžete s chutí vyjádřit, pokud se o danou věc v MC zajímáte.
  • Zajímá Vás, co se chystá v nových verzích a nejen v nich? Co bude dál s MC, zda budou nějaké nové edice, zajímavé oficiální výrobky....? Tak je pro Vás přímo stvořena kategorie „Novinky v MC”.
  • Pokud jste ten typ člověka, co se vyzná trochu ve vedení serveru, určitě Vás zaujme kategorie „Multiplayer”, ve které naleznete diskuzi o pluginech, o serverech, o různých věcech kolem hostingů... I jako hráče Vás může zaujmout kategorie Multiplayer, konkrétně ke komentování serverů, pluginů (zda byste jako hráč něco takového na nějakém serveru chtěl), či hostingů, jejich kvality u serverů, kde jste hrál.
  • Místo stvořené téměř pro všechny je kategorie „Minecraft aktivity”. Tato sekce se zavděčí téměř každému, jelikož záleží na typu hry, který hrajete. Pokud hrajete minihry, diskutujte o různých minihrách, pokud hru o přežití, o Survivalu....
  • V kategorii „Tvorba” zase můžete hodnotit výtvory ostatních hráčů, ať už stavitelské, video tvorbu, skiny.... Toto místo je vhodné pro ty, kteří se rádi vyjadřují ke tvorbě ostatních.
  • Pokud jste opravdu velký fanoušek, určitě víte o tom, že se pořádají různé akce či MC má několik výrobků, od triček až po ... např. klíčenky. K tomu slouží kategorie „Realita”, což je místo určené ke komentování různých výrobků či akcí, např., zda byste se akce zúčastnili či si danou hmotnou věc pořídili.
  • V neposlední řadě zde máme další místo pro všechny, jelikož se jedná o naše fórum a můžete se teda vyjádřit, co se Vám zde líbí, nelíbí.... K tomuto slouží kategorie „Fórum”.
Psaní nových témat
Psaní nových témat je obdobné jako psaní příspěvků, akorát se musíte o danou věc trochu více zajímat a něco o ní vědět či hledat, asi Vám nebude stačit si něco přečíst na fórum a napsat o tom to samé... Zkrátka to musí být něco, co na fórum ještě není a s čím se chcete s ostatními podělit a slyšet jejich názor. Pokud jste takový, tak je pro Vás psaní nových témat vhodné.

Chat
Možná Vás nebaví čekat, než Vám někdo odpoví v tématu či příspěvku na fórum a přesně proto zde máme i chat, tudíž pro nedočkavce se určitě hodí tento způsob komunikace.

Pomáhání jiným
Určitě jste si všimli, že na fórum je plno kategorií s problémy, ať už s MC, se servery, či jiné...

Hledání odpovědí na různé otázky
Můžete zde i najít odpovědi a to z různých tipů a návodů, také tím, že se zeptáte na problém...

Já myslím, že je toho na jedno fórum dost, samozřejmě je tu i plno věcí jako ankety, soukromé zprávy, přátelé...

Co děláte na fórum Vy? Co byste ostatním doporučili?Odkaz:
BBcode:
HTML:
Skrýt odkazy příspěvku
Zobrazit odkazy příspěvku

Uživatelský avatar

Pokr
Příspěvků v tématu: 1
Příspěvky: 82
Registrován: 25 (pon) pro 2017 09:19
Sex: man
Games: Majnkráft
Věk: 15

Re: Co dělat na fóru?

#2

Příspěvek od Pokr » 11 (čtv) led 2018 13:12

Jako vážně? Vážně se někdo zeptal k čemu slouží fórum? Možná bych před vstupem na stránku implementoval IQ test

Odkaz:
BBcode:
HTML:
Skrýt odkazy příspěvku
Zobrazit odkazy příspěvku

Odpovědět Předchozí témaNásledující téma

Zpět na „Tipy a návody“