WireCraft - Tekkit Classic Server

Zde můžete představovat různé servery, nemusí být nutně Vaše.
Uživatelský avatar

Autor tématu
Flowrock
Příspěvků v tématu: 1
Příspěvky: 1
Registrován: 21 (stř) úno 2018 08:58
Sex: man
Games: Minecraft
Heroes of the Storm

WireCraft - Tekkit Classic Server

#1

Příspěvek od Flowrock » 25 (ned) úno 2018 17:02

Obrázek

IP: 178.32.125.149:25631
Discord: https://discordapp.com/invite/P6M3MjG
Web: www.wirecraft.wz.cz
Facebook: https://www.facebook.com/WirecraftCZ

Kdo jsme?

Český minecraftový server, zaměřený na modpack Tekkit Classic - verze MC 1.2.5. Naším cílem je zajistit server s funkční Ekonomikou, PvP, slušnou komunitou a především s nějakou tou úrovní obtížnosti.


Proč jsme vlastně vznikli?

Po prohledání české a slovenské scény serveru, které poskytují Tekkit Classic jsme zjistili, že nám žádný server nevyhovuje a to především z důvodu extrémní jednoduchosti. Samozřejmě rozumíme, že v dnešní době je extrémně trendy mít všechno tak lehký, že vlastně nastává otázka, proč vůbec hrát?
Každý server, který jsme našli obsahoval DOLY - absolutně na všechny rudy - co to má za smysl? Dalším problémem na většině serveru byl mód EE2, který co si budeme, pokud není nějak omezený, je extrémně OP a kazí využití ostatních módů ve hře.


Co můžeme nabídnout?

Snažíme se zachovat určitou obtížnost pro hráče = smysl hrát
  • Ekonomiku - každá věc má svou cenu, můžete se stát nejbohatším a nejvlivnějším hráčem serveru
  • Balanc - mód EE2 máme omezený tak, aby neodstraňoval funkci jiných módů. Zamezujeme generaci itemů z "ničeho" pomocí známych farem (bugy úplně odstraněny), standardní farmy omezeny na rozumné hodnoty
  • VIP - nastavení našeho VIP je takové, aby z hráčů neudělalo "superhráče", tedy je dobré VIP mít, ale neznamená to, že díky tomu budete nejlepší na serveru
  • PvP - do budoucna plánujeme vytvořit chytrý systém PvP, který bude využívat itemy z Tekkitu => unikátní systém arén, battlegroundů a podobě. Celé PvP bude v odděleném světě v kterém se nebude přicházet o věci.
  • Eventy - v plánu máme i určité eventy, jako třeba bludiště, které se během samotného eventu mění a můžou ho měnit i třeba hráči!
  • Jistotu - nemusíte se bát, že by server v brzké době skončil. Neděláme to s cílem získat peníze => nepotřebujeme peníze na chod serveru! Mimo jiné VIP dokonce ani nelze zakoupit za peníze!


Serverové specifikace

Minecraft verze: 1.2.5
ModPack: Tekkit Classic
IP: 178.32.125.149:25631
Sloty: neomezeně - 0/15
RAM: 3072 MBOdkaz:
BBcode:
HTML:
Skrýt odkazy příspěvku
Zobrazit odkazy příspěvku

Zpět na „Představení serverů“